Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hry na chatu i do
přírody
 

Máme pro vás pár her, které můžete použít na schůzky, na tábor, na chatu, nebo jen tak na procházku.... Některé možná budete znát, ale fakt- většina znich jsou žhavé NOVINKY!


Obrazek







Chvostíci

Čas přípravy: 5 minut

Co potřebijete: obyčejný šátek a partu kamarádů (5-10000)

Pravidla: Tuhle hru si můžete zahrát venku i vevnitř, je to plostě neutrál...Každý hráč si vezme šátek a zastrčí si ho za gumu kalhot tak, aby mu koukalo minimálně 10 cm. Určí se rozměr herního pole a může se začít. Poté jeden člověk hru odstartuje a lidé v poli se začnou honit. Účelem hry je vyškubnout co nejvíce lidem šátek z kalhot a stát se tak CHVOSTÍKEM. Pokud vám někdo šátek vyškubne, automaticky vypadáváte ze hry.

Na vracečku: až vám někdo šátek sebere, vypadáváte do té doby, než někdo tomu, kdo vám ho sebral šátek vytrhne také. Potom se vraíte do hry.....:)

Normální: když vypadnete, už se do hry NEVRACÍTE!




Klepni Janka

(SlapJack)

Čas přípravy: asi tak 5 minut

Co potřebujete: normální, nebo dvouhlavé karty, partu kamarádů (3-15)

Pravidla:  Možná již znáte hru CINK!, jejíž autor se nechal inspirovat právě hrou KLEPNI JANKA. Hru můžete hrát v zimně v chatě, klubovně nebo doma, nebo také v létě na dece na pláži....Tzn. dá se hrát úplně všude a úplně vždycky.

Nejprve smícháme pár balíčků starých karet a a karty rozdáme všem hráčům tak, aby měli všichni stejně. začíná člověk zleva od rozdávajícího. Hráči jeden podruhém odhalují své karty z balíčku (nejlépe odspodu)... Skládají je do štosu před sebe. Bylo by to lehké, ale něco tomu chybí...hmm, ten Janek, neboli kluk. Všichni hráči bedlivě pozorují karty a když se objeví Janek, musí ho co nejdříve plácnout. Hráč, který ho plácne jako 1., bere všechny vyhozené karty. Když se ale splete, a plácne nějakou jinou kartu, dá každém soupeři 1 svou kartu.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DFFFFFFFFFFFFFFFFF

(MineCZ TUTak, 11. 8. 2013 13:17)

UZ ho mas

Marek Smirdelí

(100 Tutorialu, 11. 8. 2013 13:15)

Enchanty Ze Zbíraj Tak Že Mate 43 diamandu A 3 Diamandy Sou na nic :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Víš

oU DO PICIIIIIIIIII

(oU DO PICIIIIIIIIII, 11. 8. 2013 13:13)

Marku Jak se Zbíra V Minecraftu Ti Enchaty

Marek Smirdelí

(100 Tutorialu, 11. 8. 2013 13:11)

Dík

Martin Kubajzkí

(MineCZ TUTak, 11. 8. 2013 13:10)

To Video Co si Natočel Je Fakt Nej A Nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Marku

Marek Smirdelí

(100 Tutorialu, 11. 8. 2013 13:07)

Nemaš Zač :D

SEXY

(Květa , 11. 8. 2013 13:05)

Děkuji ti Že Si Mi Dal Do
Minecraftu Tem Tuturial